• Rejestracja
 • Logowanie
 • Pomoc
 • Perfumeria allure
  Twój koszyk jest pusty
  INFOLINIA
  +48 604 421 043
  DARMOWA DOSTAWA
  od 400zł
    
  Producenci
  Newsletter
  Chcesz otrzymywać informacje o promocjach, rabatach i nowościach? Wpisz swój e-mail:
  E-mail:
  Twoje imię:
  Sprawdź nas

  Opinieo.pl - Perfumeria Allure słucha swoich klientów
  Wyłącznie oryginalne produkty


  Produkty, które można u nas kupić, nabywamy wyłącznie u certyfikowanych dostawców. Fakt ten uniemożliwia uzyskanie produktów gorszej jakości, czy też perfum nieoryginalnych. Zapachy w naszej ofercie pochodzą od tych samych dostawców u których zaopatrują się klasyczne perfumerie.

  Istniejemy na rynku od 10 lat, w tym czasie obsłużyliśmy wielu klientów. Gdybyśmy sprzedawali nieoryginalne produkty - firma już dawno by nie istniała. W takim przypadku mielibyśmy nie tylko problemy z instytucjami państwowymi, ale i producenci wytoczyliby nam natychmiast procesy sądowe.

  Gwarancją jakości oferowanych przez nas produktów są również referencje naszych partnerów. Współpracujemy z kilkoma sklepami, zaopatrujemy inne sklepy internetowe, współpracujemy z agencjami reklamowymi i szeregiem innych instytucji.

  O jakości naszych produktów każdego dnia przekonują się setki nowych klientów. 

  „Dlaczego Wasze produkty są tak tanie?“ Bez wątpienia to jedno z najczęściej zadawanych nam pytań. Jak to możliwe, że nasze ceny są często i o 70% niższe, niż w klasycznych perfumeriach, skoro mamy tych samych dostawców?

  Odpowiedź jest bardzo prosta. W odróżnieniu od klasycznych perfumerii nasze marże są dużo niższe. Co więcej nie płacimy wysokich czynszów za wynajem lokali w centrach miast, w centrach handlowych itp. Koszty wynajmu nawet tych najmniejszych sklepów są bardzo wysokie. Oprócz tego trzeba wziąć pod uwagę, iż sprzedajemy dużo więcej produktów niż klasyczne perfumerie, a co za tym idzie kupujemy dużo więcej od dostawców dzięki czemu uzyskujemy dużo niższe ceny zakupu.

  Właśnie dlatego jesteśmy w stanie zaoferować ceny, których nie da się znaleźć w żadnym innym sklepie.

  Zapraszamy!

  Powrót